LIVIU BADESCU - photography
Lumea văzută prin lentila aparatului foto
miercuri, 16 aprilie 2008
clonarea
Un comentariu:
Goia Bogdan
17 aprilie 2008 la 10:31
Ce bine i-ati prins!!! Frumos
Răspundeți
Ștergere
Răspunsuri
Răspundeți
Adăugați un comentariu
Încărcați mai multe...
‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web
Ce bine i-ati prins!!! Frumos
RăspundețiȘtergere