LIVIU BADESCU - photography
Lumea văzută prin lentila aparatului foto
marți, 29 iulie 2008
pod peste Dunăre
Un comentariu:
Goia Bogdan
29 iulie 2008 la 20:03
Foarte frumoasa, felicitari!
Răspundeți
Ștergere
Răspunsuri
Răspundeți
Adăugați un comentariu
Încărcați mai multe...
‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web
Foarte frumoasa, felicitari!
RăspundețiȘtergere