LIVIU BADESCU - photography
Lumea văzută prin lentila aparatului foto
miercuri, 5 noiembrie 2008
în aşteptare
Un comentariu:
Goia Bogdan
6 noiembrie 2008 la 13:54
De asta ducem si noi(romania) nevoi!
Răspundeți
Ștergere
Răspunsuri
Răspundeți
Adăugați un comentariu
Încărcați mai multe...
‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web
De asta ducem si noi(romania) nevoi!
RăspundețiȘtergere