LIVIU BADESCU - photography

Lumea văzută prin lentila aparatului foto

joi, 27 martie 2008

fără cuvinte!

liviu badescu la 6:49:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

străjerii apelor

liviu badescu la 6:37:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

nu mă lăsaţi singurăăă..........

liviu badescu la 6:36:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

lişiţa neagră

liviu badescu la 6:34:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

pe apă şi în aer...

liviu badescu la 6:31:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

şi noi suntem frumoase!

liviu badescu la 6:29:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

împărăţia apelor

liviu badescu la 6:28:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

zâmbet de primăvară

liviu badescu la 6:24:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți
‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web

Despre mine

liviu badescu
Vizualizați profilul meu complet
Un produs Blogger.