Lumea văzută prin lentila aparatului foto
Va invidiez! Tot timpu aveti parte de vreme buna cand mergeti la Balea. Eu de fiecare daca cand am mers numai de nori am avut parte si soare deloc.Sper sa prind si eu candva vreme buna! Va doresc mult spor in toate!
Va invidiez! Tot timpu aveti parte de vreme buna cand mergeti la Balea. Eu de fiecare daca cand am mers numai de nori am avut parte si soare deloc.
RăspundețiȘtergereSper sa prind si eu candva vreme buna! Va doresc mult spor in toate!