miercuri, 3 iunie 2009

pe lângă drum...

Un comentariu:

  1. ancamariagadea@yahoo.com30 mai 2011 la 13:42

    Sunt deosebite pozele de pe acest blog.
    As dori sa cumpar aceasta poza pentru a o folosi la un site naturist.Este posibil? Cat ar costa?

    RăspundețiȘtergere