LIVIU BADESCU - photography

Lumea văzută prin lentila aparatului foto

duminică, 3 mai 2009

după hrană...

liviu badescu la 10:12:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

bobocul de trandafir

liviu badescu la 10:03:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

câmpul cu păpădii

liviu badescu la 9:59:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

filamente

liviu badescu la 1:38:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

căldura motorului

liviu badescu la 1:06:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

supravieţuitorul

liviu badescu la 1:05:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

vreau să mă joc cu tine!

liviu badescu la 1:04:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

liliac de la Olteni

liviu badescu la 1:04:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

suprapuneri

liviu badescu la 1:02:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți
‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web

Despre mine

liviu badescu
Vizualizați profilul meu complet
Un produs Blogger.