LIVIU BADESCU - photography

Lumea văzută prin lentila aparatului foto

duminică, 28 iunie 2009

uff!.... am scăpat!

liviu badescu la 11:04:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

nişte... ţărani

liviu badescu la 11:02:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

lalelele

liviu badescu la 11:01:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

gerbera

liviu badescu la 11:01:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

fâşii de viaţă

liviu badescu la 11:00:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

cumpărături...

liviu badescu la 10:59:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți
‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web

Despre mine

liviu badescu
Vizualizați profilul meu complet
Un produs Blogger.