LIVIU BADESCU - photography

Lumea văzută prin lentila aparatului foto

vineri, 4 decembrie 2009

zâmbet pe... diagonală

liviu badescu la 5:11:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

profesoara

liviu badescu la 5:07:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

totul va fi bine!

liviu badescu la 5:06:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

campionul

liviu badescu la 5:04:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

cursul de călărie

liviu badescu la 5:03:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

cal şi călăreţ

liviu badescu la 5:02:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

la galop

liviu badescu la 5:01:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

ultimul sfat

liviu badescu la 4:59:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți
‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web

Despre mine

liviu badescu
Vizualizați profilul meu complet
Un produs Blogger.