duminică, 16 mai 2010

semaforizare

2 comentarii:

  1. Superbe pozele de pe taram american. Se vede clar ca este vorba despre o alta lume...

    RăspundețiȘtergere
  2. Va multumesc pentru comentariu!
    Voi continua seria aceasta pe blog cu fotografii facute in sapte state americane si in cinci mari metropole.
    America este... America!

    RăspundețiȘtergere