LIVIU BADESCU - photography

Lumea văzută prin lentila aparatului foto

duminică, 9 mai 2010

bulevard pe... Atlantic

liviu badescu la 4:29:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

sub pavilion american

liviu badescu la 4:27:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

" Aici Jackie...Misiune îndeplinită! Ne întoarcem acasă!"

liviu badescu la 3:39:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

gheizerul de apă

liviu badescu la 3:38:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

tunetul respiraţiei

liviu badescu la 3:37:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

"Puntea de comandă! Balene la ora trei!"

liviu badescu la 3:35:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

farul

liviu badescu la 10:11:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

profesionalism, cutezanţă, dăruire: căpitanul Jackie

liviu badescu la 10:09:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

plecăm spre Alaska după... balene!

liviu badescu la 10:08:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

Bostonul: un oraş superb!

liviu badescu la 10:07:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți
‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web

Despre mine

liviu badescu
Vizualizați profilul meu complet
Un produs Blogger.