LIVIU BADESCU - photography

Lumea văzută prin lentila aparatului foto

duminică, 23 ianuarie 2011

trei fraţi

liviu badescu la 5:58:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

omul de zăpadă

liviu badescu la 2:48:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

şcolăriţele

liviu badescu la 10:14:00 a.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

sâmbătă, 22 ianuarie 2011

fotografii în peşteră

liviu badescu la 11:34:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

cosaşul

liviu badescu la 11:33:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți

la Templul Asakusa

liviu badescu la 11:31:00 p.m. Niciun comentariu:
Distribuiți
‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web

Despre mine

liviu badescu
Vizualizați profilul meu complet
Un produs Blogger.