marți, 1 februarie 2011

un zâmbet trist...

Un comentariu:

  1. Am ris de clovn
    Am ris de "moaca" sa
    De glumele ce le facea...
    Si n-am vazut
    Cita durere ascundea
    Sub haina lui de catifea
    Nici lacrima ce se scurgea
    Dupa o masca ce "zimbea".

    Ai ris de clovn?
    Eu?? Nuuuuu !!
    Am ris de...viata mea.

    RăspundețiȘtergere