LIVIU BADESCU - photography
Lumea văzută prin lentila aparatului foto
miercuri, 10 august 2011
the play of water
Un comentariu:
Ileana
8 noiembrie 2011 la 09:21
Oau !!! Asta DA fotografie !!!
Răspundeți
Ștergere
Răspunsuri
Răspundeți
Adăugați un comentariu
Încărcați mai multe...
‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web
Oau !!! Asta DA fotografie !!!
RăspundețiȘtergere