luni, 5 septembrie 2011

puştiul de altădată...

3 comentarii:

  1. Multumesc tare mult, Maria!
    Parerea ta conteaza pentru mine, fie ea buna sau rea... Parerea tuturor conteaza, de asemenea.... Dar sunt din ce in ce mai putini cei care isi mai pot permite macar sa priveasca o fotografie sau sa mai rasfoiasca o revista.... Grijile zilnice ne acapareaza mintile si sufletele...

    RăspundețiȘtergere
  2. Fotografia e deosebita...Ideea dupa care a-i facut-o e...si mai deosebita. Trecut si prezent in acelasi "stop-cadru"...

    RăspundețiȘtergere