LIVIU BADESCU - photography
Lumea văzută prin lentila aparatului foto
sâmbătă, 12 ianuarie 2008
întoarcerea acasă
Un comentariu:
Anonim
13 ianuarie 2008 la 00:20
Cea mai frumoasa imagine !
Răspundeți
Ștergere
Răspunsuri
Răspundeți
Adăugați un comentariu
Încărcați mai multe...
‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web
Cea mai frumoasa imagine !
RăspundețiȘtergere